هر وقت می خواهمی دوربین عکاسی از برندهای مختلف را بخریم می بینیم که در وب سایت ها بررسی های متعددی از آن ها گزاشته اند و هر کدام عیب ها و قابلیت های خوب منجصر به فرد خود را دارند اما یک لحظه ا به این فکر کنید که اگر می تواستید دوربین خود را بسازید آنرا چگونه می ساختید. خودم که پس از ده سال کار با کانن و نی تفاوت زیادی از نظر کیفیت تصویر بین این دو برند پیدا نکردم اما می توانم بگویم که نی به خاطر نداشتن خط تولید دوربین های مخصوص فیلمبرداری در دوربین های عکاسی اش توانایی ظبط فیلم بهتری دارد بگذریم اولین چیزی که من درباره دیزاین بدنه دوربین ترجیح می دهم بدنه فوجی فیلم است زیرا این بدنه به منت لذت کامل عکاسی را می دهد گرچه این برند را خودم در کار های حرفه ای استفاده نمی کنم. از نظر اندازه هم می خواهم که سایز یک دوربین بدون آینه را داشته باشم.

در دی جی 24 انواع دوربین های عکاسی و لنز های مختلف را از برند های برتر این حوزه مشاهده و خریداری کنید.

مطمئن در این دوربین سنسوری استثنایی را قرار خواهم داد انتخاب من در این قسمت حسگر Nikon D850 فول فریم است. فو خودکار را از سونی a7r3 ld قرار می دهم. در ادامه برای افزایش شارپنس در تصویر لرزشگیر دوربین عکاسی پاناسونیک به خصوص gh5 را انتخاب می کنم و در اخر برای لنز فاصله کانونی 24 تا 70 میلیمتری را با سرعت و وزن پرایم های 50 میلیمتری می خواهم.

digi24 دوربین ,های ,عکاسی ,یک ,خواهم ,بدنه ,دوربین های ,از نظر ,مختلف را ,می خواهم ,می دهممنبع

لنز های پرتره سونی

یک دوربین ایده آل باید چه ویژگی هایی داشته باشد؟

لنز اولترواید در طبیعت و نکات آن

عکس گرفتن در محیط کم نور بدون قلاش

دوربین عکاسی برند پاناسونیک مدل gh5s

کدام لنز های سیگما برای عکاسی طبیعت مناسب هستند؟

دوربین های مناسب دانشجویان

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین جستجو ها

هميشه سونيک mmocheaponline flora فروشگاه جامع تحقیقات دانشگاهی فروشگاه خرید اینترنتی بانک مقالات ناب فایلز شخصی یوزرنیم و پسورد نود 32 | آپدیت نود 32 | لایسنس نود 32 ارزان سرا